Sarıyer(Hacıosman)/İstanbul info@irembalodavet.com

Şişli Düğün Salonları

Şişli Düğün Salonları

Şişli Düğün Salonları

Şişli düğün salonları arayan kişilere en iyi şekilde hizmet sunan kuruluşlardan bir tanesiyiz. Düğünler, birçok kişinin hayal ettiği şekilde gerçekleştirilir. Bu nedenle organizasyon firmaları ile anlaşmak ve doğru düğün mekânları ile birlikte gri sonlandırmak kalıcı olarak bu günün güzel geçmesi anlamına gelir. Onun dışında farklı organizasyonlar yapmak isteyen kişiler yine eşsiz manzaralara sahip olan mekânları tercih edebilirler. Her bütçeye ve kişi sayısına uygun olarak tasarlanmış olan mekânlar kış ve yaz davetleri için hazır bulunur. Aynı zamanda Şişli düğün salonları farklı konseptleri de içinde barındıran yerlerdir.  

Şişli Düğün Salonları

Kına geceleri, davetler, sana tanıtımlar, doğum günü, nişan, düğün ya da sünnet düğünü gibi organizasyonlarda ihtiyaç duyulan Şişli düğün salonları her türlü kişi kapasitesini ayarlayabilecek şekilde donanıma sahiptir.  Firmamız yapmış olduğu çalışmalar doğrultusunda aynı zamanda birden fazla mekân seçenekleri ile birlikte her bütçeye ve kişinin zevkine göre tasarlanmıştır.  

Yemekli Yemeksiz Şişli Düğün Salonu

Tüm organizasyonlarda yemekli ya da yemeksiz olarak seçenekler mevcuttur. Ayrıca isteğe bağlı olarak alkollü ya da alkolsüz olarak da menülerimiz de belirlenen fiyatlar üzerinden seçim yapma olasılığı tüm düğün sahiplerine sunulur. Bu doğrultuda yemekli yemeksiz Şişli düğün salonu arıyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şişli düğün salonları adı altında firmamız tüm mekânlarında profesyonel ekibi ile ve aşçı kadrosuyla birlikte hizmet vermektedir. Öğlen 12.00 ile gece 00.00 arasında hizmet veren mekânlarımız müşterilerine beklemektedir. Rezervasyon aynı zaman daha detaylı bilgi alabilmek için https://irembalodavet.com/ internet adresimiz üzerinden bize ulaşabilir ve müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.