Sarıyer(Hacıosman)/İstanbul info@irembalodavet.com

Sarıyer Kır Düğünü

Sarıyer Kır Düğünü

Sarıyer Kır Düğünü

Sarıyer kır düğünü için hoş geldiniz. Birçok gelin genellikle kır düğününde evlenmeyi hayal eder. Bu nedenle yaz aylarını beklemektedir. Bunun yanı sıra kır düğünleri olumsuz hava koşullarına karşı her zaman hazırlıklı olabilmesi gereken mekânlardır. Firmamız yapmış olduğu çalışmalar doğrultusunda yaz ve kış aylarında kır düğünü yapılabilmesi adına gerekli donanımlara sahiptir. 

Sarıyer Kır Düğünü

Birden fazla mekân ve tasarımlar ile birlikte tüm düğün sahiplerini kusursuz hizmet alabilmesi aynı zamanda geceye damga vuracak eşsiz manzaralar ile birlikte bugünün sonlanması için yardımcı olur. Bunun yanı sıra Sarıyer kır düğünü adı altında gerçekleştirilen tüm organizasyonlar yemekli ya da yemeksiz olabilir. Yemekli olan organizasyonlarda daha öncesinde tadım işlemi gerçekleştirilmektedir. 

Bu işlem özel aşçılarımız ve eğitimli olan garsonlarımız tarafından kusursuz bir şekilde tüm müşterilere sunmak için sürekli olarak organize halinde bulundurulması ile birlikte sonuçlandırılır. Sarıyer kır düğünü adı altında firmamızla iletişime geçerek randevu oluşturabilir ve istediğiniz tarihte mekân seçimi  yapabilirsiniz.  

Sarıyer Kır Düğünlerinin Fiyatları

Günümüzde Sarıyer kır düğünlerinin fiyatları taleplere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Sarıyer kır düğünü adı altında özel isteklerinize yer verilerek  kendi rüyalarınızda yer alan her türlü  tasarımlardan birine sahip olabilmenize olanak tanınmaktadır. Farklı renklerde ve farklı konseptlerde var olan özel istekler organizasyon firmalarımız ile birlikte gerçekleştirilir. Bu nedenle bireysel istekler farklı ücretlendirmelere tabi tutulmaktadır. Firmamıza https://irembalodavet.com/ internet adresi üzerinden ulaşabilir kendinizi ve davetlilerinizin bize emanet edebilirsiniz.