Sarıyer(Hacıosman)/İstanbul info@irembalodavet.com

Sarıyer Düğün Yerleri

Sarıyer Düğün Yerleri

Sarıyer Düğün Yerleri

Sarıyer düğün yerleri arasında bulunan İrem Balo Davet olarak, özel gününüzde yanınızda olmaya hazırız. Düğünde olması gereken tüm unsurları eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz. Baştan sona video ve fotoğraf çekimi, davetlilerinizin karşılanması, gibi. Salonumuz metroya 1 dakika uzaklığa sahip olduğu için özel araç dışında ulaşım son derece kolaydır.

Sarıyer Düğün Yerleri

En iyi Sarıyer düğün yerlerinden bir tanesi olarak isteğe bağlı kişi başı kokteyl menümüz bulunmaktadır. Bu menümüzde yaş pasta, burma kurabiye, mini ekler, mini poğaça, mini kek, su böreği, Sarıyer böreği, zeytinyağlı sarmadan oluşmaktadır. İçecek olarak pepsi veya yedigün tercih edilebilir. Daha kapsamlı bilgiler için iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Sarıyer düğün mekanları arıyorsanız eğer, dilediğiniz her an bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Sarıyer Düğün Yerleri

İrem balo davet, en iyi Sarıyer düğün yerleri arasında yer alıyor. Bir düğün salonu seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Bu nedenle düğün salonlarından en iyi verimi almayı isteyen kişilerin dikkatli davranması gerekmektedir. Düğün salonu seçimlerini yaparken mutlaka salonun kapasitesi hakkında bilgi almalısınız. Davetli sayınıza göre bir düğün salonunun yeterli olması gerektiğini asla unutmayınız. Fiyatlar ve diğer detaylar için iletişime geçebilirsiniz.