Sarıyer(Hacıosman)/İstanbul info@irembalodavet.com

Sarıyer Nişan Salonu

Sarıyer Nişan Salonu

Sarıyer Nişan Salonu

Sarıyer nişan salonu olarak faaliyetlerimizi en iyi şekilde sürdürüyoruz. Son derece mütevazi, ulaşımı kolay, farklı imkanları bir arada sunan nişan salonu olarak sizleri en iyi şekilde memnun etmeye hazırız. Nişan için mekan, organizasyon, fotoğraf ve video çekimi gibi unsurların tamamı önemlidir. Bu gibi unsurların tamamını eksiksiz olarak tamamlayabiliriz.

Genel olarak baktığımızda nişan, kız tarafı tarafından yapılmaktadır. Nişan salonunun tutulması, nişanda erkek tarafından giyilecek takım elbisenin temini, ikram edilecek yiyeceklerin ve diğer harcamaların karşılanması kız tarafının sorumluluğunda olmaktadır. Fakat bazı durumlarda tüm masrafların erkek tarafı tarafından karşılandığı görülebilmektedir.

Sarıyer Nişan Salonları

İrem Balo Davet olarak, Sarıyer nişan salonları arasında yer alıyoruz. Kaliteli ucuz Sarıyer nişan salonu arayan kişileri son derece hoş mekanımızda ağırlamaktan onur duyarız. Jeneratör, merkezi havalandırma, metroya 1 dakika uzaklık, 800 kişilik salon, özel otopark gibi pek çok avantaj için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.