Sarıyer(Hacıosman)/İstanbul info@irembalodavet.com

Ayazağa Kır Düğünü

Ayazağa Kır Düğünü

Ayazağa Kır Düğünü

Ayazağa kır düğünü arayışı içerisinde bulunan çiftler genel anlamda açık hava mekânlarında düğün yapmayı amaç edinmiş kişilerdir. Açık havada genel anlamda kış ayları haricinde ilkbahar yaz ve sonbahar aylarında gerçekleştirilmektedir. Açık hava kır düğünü talebinde bulunan çiftler bazı hava koşullarında olumsuz hava şartlarına maruz kalmaları durumunda da kapalı olan mekânınızda hizmet vererek düğünün aksamasına engel olmaktayız. Bizler İrem balo davet firması olarak her türlü şartlarda her türlü hizmeti sunarak müşterilerin en iyi şekilde eğlenmesine ortak olmaya çalışmaktayız.

Ayazağa Kır Düğünü Neden Tercih Edilmektedir

Ayazağa kır düğünü müşterinin talepleri doğrultusunda açık havada doğal mekânda yapılan düğünlerden oluşmaktadır. Son zamanlarda artan talepler doğrultusunda açık havalarda kır düğünleri Bir hayli artmıştır. Kır düğünleri de genel anlamda havaların güzel gittiği yaz dönemlerinde nadir olsa da ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde de hizmet vermektedir. Kır düğünü için genel olarak sıcak havalar tercih edilmektedir. İlkbahar ve yaz aylarında talep daha yüksek olmaktadır. Kır düğünü fiyatları hakkında detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Ayazağa kır düğünü açık havada organizasyon yapmayı seven kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen son derece ferah bir ortama sahip olan mekânlardan oluşmaktadır. Bizleri tercih ederek ve bir randevu talep ederek ister kapalı mekânlarda ister açık kır düğünü yapmak amacıyla olsun her türlü düğün organizasyonlarında yanınızda olmakla mutluluk duyacağız. Telefon ile ya da irembalodavet.com sitesinden iletişim kurarak rezervasyon sağlayabilirsiniz.