Sarıyer(Hacıosman)/İstanbul info@irembalodavet.com

Kağıthane Düğün Salonları

Kağıthane Düğün Salonları

Kağıthane Düğün Salonları

Kağıthane düğün salonları mı arıyorsunuz? Bu arayış içerisinde birden fazla seçenek ile karşımıza çıkmaktadır. Bireyler en özel günlerini daha da özelleştirme bilmek adına farklı isteklerde bulunabilir. Bu isteklerin yerine getirilmesi aynı zamanda uygun fiyatlı olarak karşılanması firmamız sorumluluğundadır.  Yapılan anlaşmalar doğrultusunda ve randevulu sistem ile çalışılması ile birlikte özel günlerinizde, düğününüzde, doğum günlerinizi ya da kına gecelerinizde standart uygulamanın dışına çıkarak organizasyon firmaları ile birlikte farklı tasarımlar yaratabiliriz. 

Kağıthane Düğün Salonları

İrem balo davet, Kağıthane düğün salonları arasında yer almaktadır. Özel günlerinizi daha da güzelleştirmek adına firmamız çalışanları profesyonel olarak hizmet vermekte olup gerekli olan tüm eğitimleri tamamlamıştır. Bunun yanı sıra özel aşçılarımız Kâğıthane düğün salonları adı altında öncesinden belirtilmesi durumunda yemekli davetlerinizde ya da düğünlerinizde istenilen menünün hazırlanması için özel çaba sarf eder. Alanında uzmanlaşmıştır profesyonel olan ekibimiz tüm yemek menüsü için sorunsuz ve detaylı olarak yardımcı olacaktır. 

Kağıthane Düğün Salonu Fiyatları

Kağıthane düğün salonu fiyatları mekandan mekana değişkenlik gösterir. Bu konuda işlemler garantili bir şekilde gerçekleştirilirken aynı zamanda düğün sahipleri ile birlikte bir sözleşme yapılır bu sözleşme karşılığında yapılan antlaşmaların tutarı mevcut gecenin sonunda tahsil edilmektedir.  Aynı zamanda kredi kartıyla ya da hesaba havale şeklinde de ödemeleri gerçekleştirmek mümkün olur. İhtiyacınız durumunda Kâğıthane düğün salonları arasından tercih yapmanız gerekirse firmamıza irembalodavet.com internet adresi üzerinden  ulaşabilir ve her türlü özel gününüzü bir peri masalına çevirebilirsiniz. Düğün salonumuzun maksimum kapasitesi 800 'dür. Daha detaylı bilgiler için iletişime geçebilirsiniz.