Sarıyer(Hacıosman)/İstanbul info@irembalodavet.com

Seyrantepe Kına Salonu

Seyrantepe Kına Salonu

Seyrantepe Kına Salonu

Seyrantepe kına salonu düğün öncesinde verilen bir hizmettir. Evlenecek olan çiftlerin düğünden bir gün ya da birkaç gün öncesinde kına merasimi yapması Türkiye de olası bir gelenek haline gelmiştir. Kına genel anlamda kız tarafının yapabileceği bir organizasyon olabilirken bazı durumlarda damat ve gelin tarafı birlikte katılım sağlamaktadır. Seyrantepe kına salonu evlenecek olan çiftlerin talepleri doğrultusunda istenilen bazı yan hizmetleri de birlikte sunabilmektedir.

İrem balo davet firması olarak çiftlerin Düğün hazırlıkları öncesindeki kına organizasyonlarını da çok titiz ve özenli bir çalışma neticesinde sunmaktayız. Evlenecek olan çiftlerin bir ömür boyunca tebessüm ile hatırlayabilecekleri anılara sahip olmasına yardımcı olmak bizleri memnun etmektedir. 

Seyrantepe Kına Salonu Neden Tercih Edilir

 Seyrantepe kına salonu evlenecek olan çiftler için özel bir şekilde tasarlanmış ve dizayn edilmiş hizmet paketlerinin içinde bulundurmaktadır. Evlenecek olan çiftlerin istekleri doğrultusunda paket değişikliği yapılıp ek hizmetler de verilebilmektedir. Son derece ekonomik olan seçenekleri ile de İrem balo davet firması sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Çiftlerin bu özel ve güzel anlarına eşlik etmek ve onların mutluluğunu arttırmak için elimizden geleni yapmak bizim Temel hedefimizdir. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulduğu firmamız için tercihte bulunmak en büyük temel sebep olacaktır. 7 gün 24 saat rezervasyon oluşturmak için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Çeşitli düğün paketlerimiz aracılığı ile istediğiniz ve hayal ettiğiniz düğüne ulaşmak artık çok kolay. Bunun için irembalodavet.com web sitemizi ziyaret ederek hizmet alabilirsiniz