Sarıyer(Hacıosman)/İstanbul info@irembalodavet.com

Sarıyer Bahçeköy Kır Düğünü

Sarıyer Bahçeköy Kır Düğünü

Sarıyer Bahçeköy Kır Düğünü

Sarıyer Bahçeköy kır düğünü arayışı içerisinde bulunan çiftler genel olarak açık havada ve doğal mekânda düğün yapma planı içerisinde olmaktadır. Kır düğünü doğa ile baş başa ve doğal ortamda Düğün yapmak isteyen çiftlere özel olarak dizayn edilmektedir. Açık havada yapıldığından dolayı son derece ferah bir ortam sağlanmaktadır. Bizler İrem balo davet firması olarak açık mekân kapalı mekân gibi birçok seçeneklerle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktayız. Kır düğünü organizasyonlarında da hizmet vererek müşterilerin istekleri doğrultusunda bu mutlu günlerini kusursuz bir şekilde organize etmekteyiz.

Sarıyer Bahçeköy Kır Düğünü Avantajları Nelerdir

 Sarıyer Bahçeköy kır düğünü seçeneğinde bulunmak isteyen çiftler genel anlamda açık havada düğün yapma hayali içerisinde olmaktadır. Açık havada kır düğünü şeklinde yapılan düğünlerde genel anlamda Bahar ve yaz mevsimlerinde yapılmaktadır. Kış mevsimi ve havaların kötü olduğu durumlarda ise kapalı mekânlarla hizmet veren İrem balo davet firması müşteri memnuniyeti ve istekleri doğrultusunda çalışmaktadır.

Her çiftin kesesine uygun olarak hizmete sunulan düğün paketleri müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Fiyatı etkileyen birçok unsur bulunduğu gibi müşteri talebi doğrultusunda ek hizmet paketleri de devreye sokulabilmektedir. Kamera tuttu mu fotoğrafçı tutulması pasta organizasyonu ikramların temin edilmesi gibi birçok ek hizmet müşterinin talebi doğrultusunda düğün paketine eklenebilir. İrem balo davet firması olarak müşterinin talepleri doğrultusunda onlara en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Bizlere irembalodavet.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz. En iyi Sarıyer düğün mekanları arasında yer almaktayız.